Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Одеса, вул. Моторна, 6а
м. Одеса, вул. Моторна, 6а
Телефони: 0 (800) 33-65-71
Пн-Пт:
09:00 - 17:00
Сб: 10:00 - 15:00
Нд: вихідний
Приймаємо замовлення 24/7
0 (800) 33-65-71 Замовити дзвінок

Повернення та обмін

 

УВАГА:
Розрахунок кількості необхідного матеріалу здійснюється замовником або менеджером магазину при наданні йому всіх розмірів приміщення.
Розрахунки кількості мозаїки, вироблені менеджерами, носять рекомендаційний характер, остаточне рішення залишається за покупцем.

Кількість, якість і комплектність товару перевіряється покупцем при отриманні, після отримання претензії не приймаються. При виявленні бою, шлюбу або невідповідності в замовленні необхідно зафіксувати в накладній реалізації у менеджера або водія-експедитора (в разі кур'єрської доставки).

Закон України «Про захист прав споживачів» закріплює право споживача обміняти / повернути непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар у продавця, у якого цей товар був придбаний, якщо вказаний товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектації. Такий обмін може бути здійснений протягом 14-ти днів.

 

Порядок повернення товару належної якості

Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.
Замовник має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - в порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

Замовник не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Споживачем, який його придбав, (в т.ч. не стандартні, за бажанням Замовника, розміри та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані в інтернет-магазині.
Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті в розділі «Контакти».
Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.Повернення товару ненадлежащегокачества.


Мається на увазі товар з явним фабричним дефектом, а також товар, який не відповідає замовленню.
Після отримання та перевірки отриманого товару здійснюється повернення грошових коштів або заміна на аналогічну модель.

Повернення грошових коштів здійснюється протягом 7-х банківських днів, з моменту надходження повернення на склад.
Обов'язковою умовою при поверненні / обміні є відправка на пошту заповненого бланку по поверненню / обміну та узгодження процесу з менеджером в поштовому листуванні або по телефону.

У разі відправлення товару без попереднього листа з бланком і без узгодження обміну / повернення з менеджером це повернення / обмін розглядатися не буде.
На товари, що реалізуються в період акцій і розпродажів повернення і обмін не поширюється (тільки в разі виробничого браку).

 

ЗАЯВКА НА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ