Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Одеса, вул. Моторна, 6а
м. Одеса, вул. Моторна, 6а
Пн-Пт:
09:00 - 17:00
Сб: 10:00 - 15:00
Нд: вихідний
Приймаємо замовлення 24/7
0 (800) 33-65-71 0 (800) 33-65-72 Замовити дзвінок

Про компанію

Компанія Кримарт представлена ​​на ринку каменеобробників вже більше 20-ти років. За цей час пройдено шлях від невеликої майстерні з обробки мармуру до лідера українського ринку каменеобробки. Сьогодні KrimArt - це понад 80 000 кв.м природного каменю, 20 000 кв.м виробничо-складських площ, кілька заводів в Києві, Одесі та Львові, оснащених найсучаснішим і високопродуктивним каменеобробним обладнанням, в т.ч. верстатами з числовим програмним управлінням (ЧПУ), що в сукупності з командою професіоналів і багатим досвідом, дозволяє реалізовувати проекти будь-якого ступеня складності.

Основними напрямками діяльності компанії є:

  • Імпорт будь-яких видів природного каменю з будь-яких кар'єрів земної кулі
  • Серійне виробництво та реалізація модульної мозаїки з мармуру
  • Серійне виробництво та реалізація мармурових підвіконь стандартних розмірів
  • Серійне виробництво та реалізація мармурових камінних порталів
  • Виробництво і реалізація будь-яких виробів з природного каменю на замовлення
  • Виробництво і реалізація виробів декоративної та художньої мозаїки з мармуру
  • Реалізація великих архітектурних проектів "під ключ" (фасадні та інтер'єрні роботи)

Сьогодні ТОВ Кримарт - це понад 80 000 кв.м природного каменю, 20 000 кв.м виробничо-складських площ, кілька заводів в Києві, Одесі та Львові, оснащених найсучаснішим і високопродуктивним каменеобробним обладнанням, в т.ч. верстатами з числовим програмним управлінням (ЧПУ), що в сукупності з командою професіоналів і багатим досвідом, дозволяє реалізовувати проекти будь-якого ступеня складності.

Виробнича база підприємства оснащена 3-х і 5-ти координатними верстатами ЧПУ, гідроабразивним комплексом (ГАР), автоматичними Порізочний і профільно-копіювальними верстатами, що дозволяють реалізовувати найсміливіші архітектурні проекти, починаючи з переробки кар'єрних блоків мармуру і граніту і до найтонших робіт архітектурного декору. У портфоліо компанії присутні такі великі і значущі проекти як Спасо-Преображенський Собор (Одеса), Храм Різдва Христового на Оболоні (Київ), Будівля Верховного Суду України (Київ), ТРЦ Dream Town (Київ), РК Diamond Hill (Київ), ТРЦ океан Плаза (Київ). І це лише мала частина проектів в реалізації яких компанія брала участь за останні кілька років.

Прайс-лист компанії містить практично все, що можна зробити з натурального каменю, від підвіконня до найскладніших архітектурно-художніх форм, від мармурової крихти до унікальних мозаїчних картин і килимів. Мармурова мозаїка є предметом гордості компанії, особливо художня мозаїка, яка не має аналогів не тільки в Україні, а й на світовому ринку. Ми побудували єдину в Україні фабрику з виробництва модульної мармурової мозаїки, продукція якої успішно конкурує з кращими світовими зразками.

Налагоджена логістика, досвід і багаторічні ділові зв'язки з провідними камені-видобувними компаніями дозволяють успішно розвивати напрямок оптової торгівлі природним каменем. Мережа оптових складів в різних регіонах України з постійно підтримуваним асортиментом якісного мармуру і граніту добре відома практично всім каменеобробників. Успіхи компанії в організації оптової торгівлі природним каменем відзначені також і нашими зарубіжними партнерами, завдяки чому ми володіємо правом ексклюзивних поставок в Україну цілого ряду популярних видів мармуру.

Зважена цінова політика, обсяги імпорту та сучасні виробничі потужності дозволяють компанії бути присутнім на ринку не тільки в сегменті ексклюзивних пропозицій, але і в загальнодоступних найбільших торгових мережах будівельних гіпермаркетів, таких, як "Епіцентр К", "Нова Лінія" і "ОЛДІ", де в десятках гіпермаркетів по всій Україні представлені вироби з мармуру та граніту за найдоступнішими цінами.

Постійно вдосконалюючись, компанія підвищує свою майстерність, співпрацюючи з провідними виробниками з Італії, Іспанії, Греції, Китаю та інших країн, впевнено займаючи лідируючу позицію серед українських імпортерів та виробників найрізноманітніших виробів з природного каменю.